MRJ-FL-20Y Fib mak lazè machin
video
MRJ-FL-20Y Fib mak lazè machin
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
Sistèm karakteristik:
Travay la se ekipe ak platfòm opere, ki se lajman ki itilize nan faktori, atelye elatriye;
Segondè vitès regilye, segondè repete pwezante repete;
San yo pa nenpòt antretyen chak jou pou lazè a, ak tan k ap travay se jiska 100000 èdtan.
Jaden aplikasyon:
Pèfòmans pèfòmans pwodwi:
Modèl
MRJ-FL-20Y
MRJ-FL-30Y
MRJ-FL-50Y
Lazè pouvwa
20W
30W
50W
Laser Wavelength
1064nm
1064nm
Kalite gwo bout bwa
M 2 <>
M 2 <>
Repete frekans
20-80KHz
30-80KHz
Marche jaden
110mmx110mm
110mmx110mm
110mmx110mm
Marche Pwofondè
≤1.2mm
≤1.5mm
≤2.0mm
Makiyaj Liy vitès
≤14000mm / s
≤14000mm / s
≤14000mm / s
Minimòm Liy Lajè
10um
10um
Minimòm karaktè
0.15mm
0.15mm
0.15mm
Repete Precision
± 0.005mm
± 0.005mm
± 0.005mm
Konsomasyon pouvwa
≤600w
≤800w
≤1000w
Tan Antretyen-gratis
100000hours
100000hours
Pouvwa Antre
Single Faz110VAC / 220VAC / 50-60Hz