Modèl sakado MRJ-FL-C100B 100 Watts Lazè Netwayaj Machine
video
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
MRJ-lazè sakado lazè cleaner
-- segondè efikasite ak pwoteksyon anviwònman, yon nouvo referans pou netwayaj deyò
product-750-750
Pwen vann debaz
✅ Design ki lejè ak pòtab
- gwosè 385mm × 269mm × 154mm, kontra enfòmèl ant ak pòtab, apwopriye pou sèn konplèks tankou altitid wo ak deyò .
✅ 100-300 W High Power, Entelijan Ajisteman
- Twa nivo pouvwa yo si ou vle (100W/200W/300W), sipòte 10% -100
✅ zanmitay anviwònman an ak polisyon-gratis
✅ Durability endistriyèl-klas
- Sipòte Global Voltage (110V -240 V/50Hz), adapte yo ak anviwònman opere divès .
✅ senaryo lajman aplikab
Paramèt teknik
| Pwojè|Detay paramèt |
| Pouvwa|100W/200W/300W (si ou vle) |
| Kalite lazè|Fib 1064Nm lazè enpilsyon |
| Enèji batman kè|1.5mj |
| Antre pouvwa|110V -240 V/50Hz (Inivèsèl) |
| Pwa machin|Main kò 18kg + zam lazè 0.9kg |
| Dimansyon|385mm × 269mm × 154mm |